SALÓN VOSÁHLO

Přijďte: Studentská 1, Havířov

Volejte: 776 004 188

Jak to vypadá v Salónu Vosáhlo? Pusť si video! :-)

Rádio Impuls v Salónu Vosáhlo!!!

Přijďte: Studentská 1, Havířov

Volejte: 776 004 188

Rybičky Garra Rufa! Salón Vosáhlo! Kadeřnictví, Manikúra, Pedikúra! Havířov, Karviná, Ostrava, okolí

Punková přestavba Salónu Vosáhlo v Havířově

Přijďte: Studentská 1, Havířov

Volejte: 776 004 188

Salón Vosáhlo

Salón pro lidi, kteří milují život!!!

 

   Každý z Vás si zaslouží místo, kam si může přijít pro dobrou náladu, povzbuzení, radu, inspiraci, úsměv :-)...

   Takové místo pro Vás je od 25.8.2014 otevřeno v Havířově, na ulici Studentská 1, v objektu Savela.

   Místo, kde Vás nebudou bombardovat negativní zprávy z televize a rádia. Místo, kde Vás nebudou obstřelovat titulky o ,,problémech“ celebrit. Místo, kde si s Vámi lidé nebudou povídat o tom, jaký život vede rodina v televizním seriálu, nýbrž kde můžete mluvit o svém vlastním životě. O svých přáních, tužbách, snech...

   Salón Vosáhlo jsme pro Vás otevřeli nejen proto, abyste si udělali hezký účes na hlavě či pěkné nehtíky.

   Salón Vosáhlo se stává něčím víc. Stává se místem potkávání veselých lidí, lidí s vizí, lidí akčních a podnikavých, lidí, kteří přejí úspěch a štěstí v životě nejen sobě samým, ale i svému okolí.

   V Salónu Vosáhlo si lidé v čekárně povídají, vyměňují si kontakty, čtou si, hrají na hudební nástroje, zpívají si, vzdělávají se nebo třeba jen odpočívají.

   Každý má právo žít život dle svého gusta. Každý má právo se živit svými koníčky. Každý má právo mluvit o svých snech a hledat cesty k jejich splnění.

   Taky proto jsme Vám chtěli dát salón, který je JINÝ. Salón, kde má každá stěna i každá kachlička svůj vlastní příběh. Také proto pro Vás v Salónu Vosáhlo pořádáme vzdělávací i zábavné akce. Proto jsou na stěnách ta ,,hesla“. Proto si u nás v čekárně můžete klidně lehnout na houpačku a ,,hodit si dvacet“, aniž by se na Vás někdo díval skrz prsty. Proto si můžete uvařit kafčo a rozhodnout se sami, zda za něj zaplatíte nebo ne.

   Prostě žijme!!! Žijme vesele!!! Hledejme pozitivní lidi, scházejme se a zlepšeme naše životy tím, že zlepšíme životy našich blízkých. Zlepšeme naše město tím, že si budeme dávat víc než jen to, co se od nás čeká, co ,,musíme“!!!

   Do salónu Vosáhlo právě proto přijíždějí i hosté z jiných měst České republiky a poznávají, že Havířov je nádherné město s obrovským potenciálem a jako všude jinde na světě i zde je to hlavně o lidech.

   Pokud každý z nás prožije každý den byť jen podle jednoho z hesel na našich stěnách, pak takový DEN nebude marný a život začneme místo přežívání ŽÍT.

   Přeju Vám i dnes krásný Den :-).

   Jakub Vosáhlo

Kadeřnictví Havířov Salón Vosáhlo a Standa Jílek

Kadeřnictví Havířov, Pedikura Havířov, Salón Vosáhlo

Salón Vosáhlo Kadeřnictví Havířov VOLEJTE: 776 004 188
Salón Vosáhlo Kadeřnictví Havířov VOLEJTE: 776 004 188

ODEBÍREJ OSOBNÍ ROZVOJ